Zoeken
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Ilse straalt als een echte ster op het podium! 

Droom

Ilse is een bescheiden en zorgzaam meisje, dat anderen graag blij maakt. Omdat haar gezin al vaker wensdagen heeft gehad voor haar broer, vond ze het spannend dat deze Droomdag echt helemaal om haar draaide. Maar Ilse heeft een grote passie: ze wil graag zingen en acteren. Daarom kreeg ze de kans om te schitteren op een echt podium! 

Een echte ster gaat natuurlijk niet met de trein

De dag begon vol spanning en enthousiasme. Ilse wist dat ze zou gaan optreden en kon bijna niet wachten! Ze werd thuis opgehaald in een grote, witte limousine. Eenmaal ingestapt begon de spanning te stijgen, maar toen ze de studio in zicht kreeg, verscheen er een grote glimlach op haar gezicht. Vandaag zou ze echt in de spotlights staan! 

Generale repetitie bij Studio 15 Talenthouse

De Droomdag van Ilse bestaat eigenlijk uit meerdere dagen. Om goed voorbereid te zijn, heeft ze namelijk vooraf al twee keer gezongen met haar zangcoach Anne-Linde van de Veen. Vandaag is het hoogtepunt: haar officiële Droomdag! Die begint met een laatste generale repetitie in Studio 15 Talenthouse in Enschede. Terwijl haar moeder en vriendin vol spanning wachten in de hal, oefent Ilse drie kwartier lang haar nummer samen met Anne-Linde. Als ze de studio uitloopt, straalt ze van oor tot oor. ‘Het ging goed,’ zegt ze bescheiden, maar haar ogen spreken boekdelen: Ilse is er helemaal klaar voor om te schitteren! 

Fotoshoot als een echte ster

Na de repetitie was het tijd om Ilse nóg meer in de spotlights te zetten. Bij de studio werd ze opgemaakt en haar haar werd prachtig gestyled door Chantal Holtkamp. In haar zorgvuldig uitgekozen outfit van Goldy Store voelde Ilse zich fantastisch. Tijdens de fotoshoot door Annabel Jeuring straalde ze voor de camera, alsof ze dit al jaren deed. De foto’s laten zien wat een echte ster ze is! 

Diner bij Happy Italy

Van al dat zingen en poseren krijg je trek! Samen met haar moeder, vriendin, broer, vader en droomgidsen genoot Ilse van een heerlijke lunch bij Happy Italy. Italiaans eten is haar favoriet, en ze had speciaal zin in een bubbelthee. Als verrassing kreeg ze bij haar toetje een vuurwerkfontein, wat ze geweldig vond.

Het grote optreden!

Om 20:00 uur was het zover. Ilse mocht als vierde optreden en keek vanuit de zaal toe tot het haar beurt was. ‘Nu ben ik wel zenuwachtig hoor, maar ik heb er echt veel zin in!’ zei ze. Achter de schermen werd ze geïntroduceerd en liep toen zelfverzekerd het podium op. Haar stembanden waren opgewarmd, haar hakken had ze ingewisseld voor sneakers (veel fijner op zo’n groot podium!), en samen met Annelinde begon ze te zingen: S&M van Rihanna. 

Eerst richtte ze zich op haar zangcoach, maar al snel durfde ze naar het publiek te zingen. Halverwege het liedje draaide ze zich volledig naar de zaal en zong uit volle borst. Het publiek was onder de indruk en beloonde haar met een daverend applaus en een staande ovatie! Toen ze van het podium kwam, bleef Ilse bescheiden, maar haar brede glimlach sprak boekdelen. Haar gezin was supertrots en zelfs haar vader en broer, die haar soms plagen, waren onder de indruk. 

Een stralende afsluiting 

Na haar optreden werd Ilse overspoeld met complimenten. Ze kreeg prachtige rode, witte en roze rozen van haar familie en droomgidsen. Moe maar voldaan ging iedereen naar huis. De volgende dag liet Ilse nog eens weten hoe geweldig ze het had gevonden. ‘Dit was echt de mooiste dag ooit!’ stuurde ze in een lief berichtje. Als kers op de taart mag Ilse in contact blijven met haar zangcoach. Wie weet zien we haar over een paar jaar wel op het Songfestival! 

Droomgidsen 

Evelien Fokkink 

Mariska Jacobs-Ooink 

Sponsoren bedankt 

De Droomdag van Ilse is mede mogelijk gemaakt door: 

  • Tekstschrijver: Hobie van Wezel 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lees meer droomverslagen